TRWAJĄ ZAPISY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ KURSU : MARZEC 2023

¡Buenos días! Z nami nauczysz się hiszpańskiego z przyjemnością! 


Kurs 'Hiszpański w 3 miesiące': w 90 dni przejdź od absolutnych podstaw 
do swobodnej komunikacji w typowych, życiowych sytuacjach.


Odkryj intensywny kurs języka hiszpańskiego. Podczas praktycznych lekcji online na żywo poznasz najprzydatniejsze słownictwo i zwroty do komunikacji, wyćwiczysz umiejętność mówienia i zrozumiesz z łatwością język używany przez ponad 600 milionów ludzi!
Podczas kursu nauczysz się hiszpańskiego naturalnie, tak, jak kiedyś polskiego - poprzez mówienie i słuchanie. Stopniowo zyskasz zrozumienie i swobodę wypowiedzi oraz zbudujesz poczucie pewności.
A to wszystko bez podręczników, tabelek i stresu!

2 lekcje w tygodniu online na żywo:

podczas których nauczysz się komunikacji w typowych życiowych sytuacjach, poznasz najważniejsze słownictwo, rozwiniesz umiejętność mówienia, rozumienia ze słuchu i czytania.

Interaktywne
fiszki:

z najbardziej przydatnymi zwrotami, dzięki którym zapamiętasz na dłuuugo, nawet jeśli masz "słabą pamięć". Otrzymasz notatki i pliki audio
do ćwiczenia wymowy
i osłuchiwania się.

Postępy, motywację
i wsparcie:

wspólnie przejdziemy od podstaw do swobodnej komunikacji, przełamiesz blokadę i zyskasz pewność siebie. Masz moje wsparcie oraz stały kontakt w zamkniętej grupie na Facebook'u.

Roczny dostęp do lekcji i materiałów:

nawet jeśli coś Ci wypadnie i nie zdążysz na lekcję, nagramy ją dla Ciebie. Będziesz mógł ją sobie odtworzyć, posłuchać jeszcze raz wyjaśnień i przypomnieć najważniejsze kwestie przez 365 dni.

Zobacz, co o kursie mówią jego uczestnicy:

- “Obszerny, klarowny, świetnie opracowany”.

- “Dobrze zainwestowane pieniądze.”

- “Duża wiedza Małgorzaty, która potrafi ją świetnie przekazać, gramatyka wprowadzona w sposób ciekawy i prosty i przede wszystkim praktyczny, wyselekcjonowane rzeczy które przydają się w codziennych, praktycznych sytuacjach.”

- “Miła atmosfera oraz bardzo dobrze przekazywana wiedza.”

- “Inspirujący i  motywujący kurs.”

- “Duże zróżnicowanie form materiałów do nauki.”

- “Polecam prowadzącą.”

- “Potrafię się porozumieć w najważniejszych sprawach, co sprawdziłam w praktyce w Hiszpanii.”

– “Cieszę się, że się zdecydowałem.”

- “Podobała mi się intensywność, zaangażowanie, otwartość i pozytywne usposobienie prowadzącej.”

- “Skondensowany, konkretny, praktyczny.”

- “Przydatny, ciekawy, mobilizujący.”

- “Przygoda, nowe wyzwanie, motywacja do nauki.”

- “Bardzo dziękuję za zaangażowanie i przemiłą atmosferę!”

- “Bardzo dziękuję za kurs, jest bardzo dobrze przygotowany. Po ukończeniu kursu można go wielokrotnie przerabiać i korzystać z materiałów. Myślę, ze rozwinął we mnie ciekawość kultury hiszpańskiej oraz dał motywację do dalszej nauki.”

- “Dzięki lekcjom online i ich nagrywaniu w dowolnym momencie można wrócić do danej lekcji.”

- “Bardzo dziękuję za kurs, było super, polecam zdecydowanie.”

Poznaj sekret wielojęzycznych poliglotów
i naucz się języka łatwo i skutecznie!

Buenas, nazywam się Małgorzata Kaszubska i poprowadzę dla Ciebie kurs, dzięki któremu przyswoisz język hiszpański naturalnie i po 3 miesiącach poradzisz sobie w typowych, życiowych sytuacjach. Jestem magistrem filologii hiszpańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego (specjalizacja nauczycielska), mówię biegle w języku hiszpańskim, włoskim oraz angielskim, znam podstawy języka niemieckiego oraz arabskiego. Na YouTube, Facebooku oraz Instagramie 'Hiszpański Zapytaj Poliglotę' codziennie publikuję ciekawe i przydatne zwroty w języku hiszpańskim. Tworzę kursy języka hiszpańskiego w aplikacji 'Język w 15 Minut', wraz z Kamilem przygotowałam ebook 'Hiszpański w Podróży'. Od stycznia 2022 prowadzę intensywny kurs 'Hiszpański w 3 miesiące', na który serdecznie Cię zapraszam!

Kurs jest prowadzony metodą stworzoną przez Kamila Kaszubskiego, 8-języcznego poliglotę, tłumacza, trenera językowego, autora książki do nauki niemieckiego. Dzięki unikalnym, praktycznym metodom, Kamil pomógł setkom osób nauczyć się języka obcego, w tym osobom, które myślały, że są trudnymi przypadkami, a które dzisiaj mówią po hiszpańsku i w innych językach. Kamil prowadzi audycję 'Zapytaj Poliglotę', którą na YouTube subskrybuje ponad 50 000 osób.

Przeczytaj, co o kursie napisali absolwenci:

“Na kurs 'Hiszpański w 3 Miesiące' trafiłam w internecie. Miałam obawy co do nauczania online, ale nie żałuję, że zdecydowałam się taka formę nauki. Lekcje prowadzone w swobodnej i miłej atmosferze. Szeroka gama materiałów dodatkowych, przeróżne ćwiczenia językowe oraz życzliwe podejście Małgosi do kursantów Z czystym sumieniem polecam zapytajpoliglote.pl .”

Lidka, uczestniczka kursu

“Wybrałam Gosię i 'Hiszpański w 3 miesiące' i to była super zabawa i super nauka. Znajdziecie tu wszytko: rozmowy po hiszpańsku, audio, filmiki, powtórki, notatki z których wyszła spora książeczka... Jest fachowa pomoc w hiszpańskich zawiłościach... Ale wiecie co, hiszpański jest fajny! Uwielbiam się go uczyć, widzę efekty a cały spędzony czas na kursie był Super Hiper Mega magiczny. Dziękuję, szczerze polecam kurs, bo działa!”

Aleksandra, uczestniczka kursu

“Witam. Właśnie zakończył się mój 3 miesięczny kurs języka hiszpańskiego z "Zapytaj Poliglotę". Super kurs! Uczy od podstaw słownictwa, gramatyki, w zakresie jaki jest najbardziej przydatny w praktyce. Przygotowuje do samodzielnej podróży do Hiszpanii. Polecam wszystkim. Czekam na kontynuację kursu z wielką niecierpliwością.”

Basia, uczestniczka kursu

“Hiszpański w 3 miesiące" to pierwszy w życiu, czyli od 68 lat kurs, który dał mi tak wiele. Po pierwsze: niesamowita Prowadząca- Małgorzata Kaszubska. Pasjonatka języka i nauczania, oddana Studentom, profesjonalna i konkretna, niesamowicie motywująca do nauki poprzez zachętę, wsparcie, docenienie, podziękowanie za dobrą lub mniej dobrą wypowiedź. Uśmiech na ustach Małgorzaty to panaceum na obawę o popełnienie błędu czy niewiedzę. Po drugie: bardzo dobrze poukładany program zajęć. Wiele przykładów, wiele unikalnych materiałów dostępnych on-line w trybie 24/7 w dowolnym miejscu świata. Po trzecie: konsultacje w sprawie wątpliwości, odpowiedzi na wiadomości- przez 7 dni w tygodniu. Po czwarte dodatkowe wskazówki- webinary o tym, jak skutecznie się uczyć. Małgorzato! Muchisimas gracias, una vez más.”

Janusz Gorgoń, uczestnik kursu

“Brałam udział jednocześnie w dwóch kursach: hiszpański z Gosią oraz niemiecki z Kamilem. Z całą pewnością polecam Na kursach jest świetna atmosfera, każda kolejna lekcja to inny temat. Uczymy się potrzebny zwrotów. Aktualnie mieszkam w Niemczech i po zakończeniu kursu zaczęłam pewniej się komunikować. P.S. W tym roku wybieram się do Madrytu, mam nadzieję, że wykorzystam poznane zwroty Dziękuję Wam za świetnie spędzone 3 miesiące.”

Patrycja, uczestniczka kursu

“Już po pierwszej lekcji wiedziałem, że dobrze zrobiłem zapisując się na ten kurs.
Przede wszystkim, Małgosia bardzo naturalnie wprowadziła odpowiednią atmosferę. Było luźno, czasami wesoło, ale tez musieliśmy być skoncentrowani i zaangażowani w temat lekcji. Materiału do nauki było raz mniej, raz więcej , ale generalnie był co robić pomiędzy lekcjami, zwłaszcza, że każda lekcja zaczynała się powtórką ostatniej. Myślę, że gramatyka którą poznałem pozwoli mi porozumiewać się z Hiszpanami w stopniu, który mnie zadowoli. Na kursie zdobyłem bardzo dobrą podstawę, którą teraz muszę utrwalić i poszerzyć słownictwo. Gosia - bardzo dziękuję. Chętni do nauki - polecam.”

Wiesław, uczestnik kursu

Jak  przebiega  kurs 'Hiszpański w 3 miesiące':

1. Po zapisaniu się otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie w poniedziałki i czwartki otrzymasz link do platformy, na której będą odbywały się lekcje w grupie. Każda lekcja będzie trwała 60 minut. Nie musisz nic instalować.

2. Podczas wspólnych zajęć pomogę Ci wszystko zrozumieć i przejść od absolutnych podstaw do poziomu, na którym będziesz komunikować się po hiszpańsku w typowych, życiowych sytuacjach.

3. Po każdej lekcji otrzymasz dodatkowe materiały z praktycznymi zwrotami i słownictwem. Pomogą Ci one każdego dnia ćwiczyć umiejętność mówienia w języku obcym, rozumienia ze słuchu i czytania. W razie pytań mamy stały kontakt w grupie na Facebooku.

4. W nauce pomogą Ci przygotowane przez nas automatyczne fiszki, dzięki którym zapamiętasz na dłuuuuugo, nawet jeśli masz "słabą" pamięć. Wykorzystamy też specjalne nagrania stworzone przez rodzimych Hiszpanów do nauki wymowy i do osłuchania się z hiszpańskim. Nie musisz też robić notatek – po każdej lekcji otrzymasz PDF.

5. Kurs trwa 3 miesiące (90 dni = 24 lekcje online w grupie + samodzielna nauka z dodatkowych materiałów), które zmienią Twoje życie! Do wszystkich materiałów masz dostęp przez 365 dni.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

- chcesz nauczyć się hiszpańskiego szybką i efektywną metodą 

i w krótkim czasie wejść na poziom komunikatywny, 

móc rozmawiać w drugim najczęściej używanym języku na świecie,


- uczysz się hiszpańskiego już jakiegoś czasu, 

jednak stoisz w miejscu i chciał(a)byś ruszyć naprzód pełną parą, poukładać sobie wiedzę i zacząć mówić,


- chcesz swobodnie komunikować się podczas podróży 

albo zamieszkać w hispanojęzycznym kraju, 

uwielbiasz hiszpańską kuchnię, kulturę, kino.

PODSUMOWUJĄC

Czego potrzebujesz:

- komputera, tabletu lub telefonu z głośnikami i mikrofonem (wystarczą słuchawki do telefonu), nie musisz mieć kamery (ale zachęcamy!)

- dostępu do internetu

- uśmiechu, ja zajmę się resztą 🙂

Prowadząca kurs: Małgorzata Kaszubska, mgr filologii hiszpańskiej


Cena za całość kursu: 24 lekcje oraz wszystkie dodatkowe materiały: 1097 zł przy wczesnej rezerwacji miejsca

Start najbliższej edycji: DRUGA POŁOWA MARCA 2023

Zajęcia w poniedziałki i czwartki, 19:30 - 20:30.

1097 zł przy zapisach do 15.03.23 / 1197 zł po 15.03.23.

Możliwa płatność w 3 ratach!

Masz pytania? Chcesz się zapisać?

Napisz do nas 🙂

Wypełnij formularz LUB wyślij mail na adres kamilkaszubski@zapytajpoliglote.pl

Copyright © 2023 Zapytaj Poliglote. Wszystkie prawa zastrzeżone.