(Zapisy na wrzesień 2022)

¡Buenos días! Nauczysz się hiszpańskiego z przyjemnością!

Kurs Hiszpański w 3 Miesiące: w zaledwie 3 miesiące przejdź od absolutnych podstaw do swobodnej komunikacji w typowych, życiowych sytuacjach.

Odkryj przyspieszony kurs języka –  Hiszpański w 3 Miesiące. Podczas praktycznych lekcji online na żywo poznasz najprzydatniejsze słownictwo i zwroty do komunikacji, wyćwiczysz umiejętność mówienia i zrozumiesz z łatwością język używany przez ponad 600 milionów ludzi!  

Podczas kursu nauczysz się języka hiszpańskiego  naturalnie, tak jak kiedyś polskiego – poprzez mówienie i słuchanie. Stopniowo zyskasz zrozumienie i swobodę wypowiedzi, zbudujesz poczucie pewności.

A to wszystko bez podręczników, tabelek i stresu. 

2 razy w tygodniu lekcje online na żywo

dzięki którym nauczysz się komunikacji w typowych życiowych sytuacjach, poznasz najważniejsze słownictwo, rozwiniesz umiejętność mówienia, rozumienia ze słuchu i czytania.

Interaktywne fiszki z przydatnymi zwrotami

dzięki którym zapamiętasz na dłuuugo - bez względu na swój wiek, nawet jeśli masz "słabą pamięć". Dodatkowo otrzymasz notatki oraz pliki audio
do ćwiczenia wymowy
i osłuchiwania się.

Postępy, motywację i wsparcie

wspólnie przejdziemy od podstaw do swobodnej komunikacji, przełamiesz blokadę i zyskasz pewność siebie. Masz moje wsparcie oraz stały kontakt w zamkniętej grupie na Facebook'u.

Roczny dostęp do lekcji i materiałów.

Nawet jeśli coś Ci wypadnie i nie zdążysz na lekcję, nagramy ją dla Ciebie. Będziesz mógł ją sobie odtworzyć, posłuchać jeszcze raz wyjaśnień i przypomnieć najważniejsze kwestie przez 365 dni.

 

Zobacz, co o kursie mówią uczestnicy pierwszej edycji:

– “cieszę się że się zdecydowałem”
– “obszerny, klarowny, świetnie opracowany”
– “dziękuję za zaangażowanie i cierpliwość”
– “dobrze zainwestowane pieniądze”
– “wiedza zawarta w kursie pomoże mi dać sobie radę w codziennych sytuacjach za granicą”
– “bardzo dobra decyzja”
– “duża wiedza Małgorzaty która potrafi ją świetnie przekazać, gramatyka wprowadzona w sposób ciekawy i prosty i przede wszystkim praktyczny, wyselekcjonowane rzeczy które przydadzą się w codziennych praktycznych sytuacjach”
– “uczymy się tylko przydatnych zwrotów, świetna atmosfera oraz zaangażowanie Gosi”

Poznaj sekret wielojęzycznych poliglotów i naucz się języka łatwo!

Hej, nazywam się Kamil Kaszubski, jestem filologiem, tłumaczem i trenerem językowym. Możesz znać mnie z popularnej audycji o językach #Zapytaj Poliglotę, oglądanej przez ponad 45 500 osób, z telewizji i radia, gdzie wyjaśniałem, jak każdy może nauczyć się języka (i jak ja sam zostałem 7 języcznym poliglotą), czy z popularnych kursów do nauki języka. Dzięki unikalnym, praktycznym metodom pomogłem setkom osób nauczyć się języka obcego, w tym osobom, które myślały, że są trudnymi przypadkami, a które dzisiaj mówią po hiszpańsku i w innych językach. Opracowałem kurs hiszpańskiego, który według mojej metody poprowadzi Małgorzata Kaszubska, magister filologii hiszpańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, poliglotka i współautorka kursów i książek do nauki hiszpańskiego.

Poznaj opinie:

I więcej opinii 🙂

Jak wygląda kurs:

1. Po zapisaniu się otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie w poniedziałki i czwartki otrzymasz link do platformy, na której będą odbywały się lekcje w małej grupie. Każda lekcja będzie trwała 60 minut.

2. Podczas wspólnych zajęć pomogę Ci wszystko zrozumieć przejść od absolutnych podstaw do poziomu, na którym będziesz  komunikować się po hiszpańsku w typowych, życiowych sytuacjach.

3. Po każdej lekcji otrzymasz dodatkowe materiały z praktycznymi zwrotami i słownictwem (notatki, audio, fiszki)Pomogą Ci one każdego dnia ćwiczyć umiejętność mówienia w języku obcym, rozumienia ze słuchu i czytania

4. W nauce pomogą Ci przygotowane przez nas automatyczne fiszki, dzięki którym zapamiętasz na dłuuuuugo, nawet jeśli masz słabą pamięć. Wykorzystamy też specjalne nagrania stworzone przez rodzimych Hiszpanów do nauki wymowy i do osłuchania się z hiszpańskim. Nie musisz też robić notatek – po każdej lekcji otrzymasz PDF 🙂

5. Kurs trwa 3 miesiące (90 dni = 24 lekcje online w grupie + samodzielna nauka z dodatkowych materiałów), które zmienią Twoje życie! Do wszystkich materiałów masz dostęp przez 365 dni.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

  • chcesz nauczyć się hiszpańskiego szybką i efektywną metodą i w krótkim czasie wejść na poziom komunikatywny i móc rozmawiać w drugim najczęściej używanym języku na świecie
  • uczysz się hiszpańskiego już jakiegoś czasu, jednak stoisz w miejscu i chciał(a)byś ruszyć naprzód pełną parą, poukładać sobie wiedzę i zacząć mówić
  • chcesz swobodnie komunikować się podczas podróży albo zamieszkać w hispanojęzycznym kraju, uwielbiasz hiszpańską kuchnię, kulturę, kino

Podsumowując

Czego potrzebujesz: komputera (ewentualnie tablet lub telefon) z głośnikami i mikrofonem – wystarczą słuchawki jak do telefonu (nie musisz mieć kamerki ale zachęcamy!), internetu, uśmiechu 🙂 – ja zajmę się resztą. 

Prowadzący: Małgorzata Kaszubska

……………………………………………………………..
Cena za całość kursu, 24 lekcje: 
  997 zł przy zapisach do 31.08.22
1197 zł przy zapisach po 31.08.22
……………………………………………………………..
 
NOWA EDYCJA! 
Start zajęć kolejnej edycji:
DRUGA POŁOWA WRZEŚNIA 2022!
Grupa 1
poniedziałki i czwartki 18:15 – 19:15
 

Masz pytania? Chcesz się zapisać?
Napisz do nas:)
kamilkaszubski@zapytajpoliglote.pl

Koszyk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

50%

Tylko krok dzieli Cię od dołączenia do społeczności osób uczących się języka szybko. Gdzie wysłać bonusy?

100% bezpieczeństwa i za darmo. Klikając "odbierz" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności.

Masz pytania? Napisz do nas