ZAPISZ SIĘ NA KOLEJNĄ EDYCJĘ KURSU : 15 STYCZNIA 2024

¡Buenos días! Z nami nauczysz się hiszpańskiego z przyjemnością! 


Kurs 'Hiszpański w 3 miesiące': w 90 dni przejdź od absolutnych podstaw 
do swobodnej komunikacji w typowych, życiowych sytuacjach.


Odkryj intensywny kurs języka hiszpańskiego. Podczas praktycznych lekcji online na żywo poznasz najprzydatniejsze słownictwo i zwroty do komunikacji, wyćwiczysz umiejętność mówienia i zrozumiesz z łatwością język używany przez ponad 600 milionów ludzi!
Podczas kursu nauczysz się hiszpańskiego naturalnie, tak, jak kiedyś polskiego - poprzez mówienie i słuchanie. Stopniowo zyskasz zrozumienie i swobodę wypowiedzi oraz zbudujesz poczucie pewności.
A to wszystko bez podręczników, tabelek i stresu!

2 lekcje w tygodniu online na żywo:

podczas których nauczysz się komunikacji w typowych życiowych sytuacjach, poznasz najważniejsze słownictwo, rozwiniesz umiejętność mówienia, rozumienia ze słuchu i czytania.

Interaktywne
fiszki:

z najbardziej przydatnymi zwrotami, dzięki którym zapamiętasz na dłuuugo, nawet jeśli masz "słabą pamięć". Otrzymasz notatki i pliki audio
do ćwiczenia wymowy
i osłuchiwania się.

Postępy, motywację
i wsparcie:

wspólnie przejdziemy od podstaw do swobodnej komunikacji, przełamiesz blokadę i zyskasz pewność siebie. Masz moje wsparcie oraz stały kontakt w zamkniętej grupie na Facebook'u.

Roczny dostęp do lekcji i materiałów:

nawet jeśli coś Ci wypadnie i nie zdążysz na lekcję, nagramy ją dla Ciebie. Będziesz mógł ją sobie odtworzyć, posłuchać jeszcze raz wyjaśnień i przypomnieć najważniejsze kwestie przez 365 dni.

Zobacz, co o kursie mówią jego uczestnicy:

- “Obszerny, klarowny, świetnie opracowany”.

- “Dobrze zainwestowane pieniądze.”

- “Duża wiedza Małgorzaty, która potrafi ją świetnie przekazać, gramatyka wprowadzona w sposób ciekawy i prosty i przede wszystkim praktyczny, wyselekcjonowane rzeczy które przydają się w codziennych, praktycznych sytuacjach.”

- “Świetna atmosfera i bardzo duża dawka wiedzy w krótkim czasie.”

- “Gorąco polecam wszystkim.”

- “Otwarta atmosfera, dużo luzu. Dużo informacji o Hiszpanii ze strony osoby która już tam była także były bardzo pomocne. Podobało mi się, także wyczerpujące wyjaśnienie wszystkich kwestii językowych.”- “Miła atmosfera oraz bardzo dobrze przekazywana wiedza.”

- “Inspirujący i  motywujący kurs.”

- “Potrafię się porozumieć w najważniejszych sprawach, co sprawdziłam w praktyce w Hiszpanii.”

– “Polecam odważyć się i konsekwentnie, systematycznie uczestniczyć na tym wyjątkowym kursie.”

- “Dzięki lekcjom online i ich nagrywaniu w dowolnym momencie można wrócić do danej lekcji.”

- “Po kilku próbach nauki języka hiszpańskiego trafiłam na osobę prowadzącą zajęcia w sposób bardzo jasny, uporządkowany, przejrzysty. Małgosiu, śmiało będę Ciebie polecać : )”

- “Nareszcie trafiłam na właściwą lektorkę.”

- “Podobała mi się intensywność, zaangażowanie, otwartość i pozytywne usposobienie prowadzącej.”

- “Skondensowany, konkretny, praktyczny.”

– “Cieszę się, że się zdecydowałem.”

- “Bardzo dziękuję za kurs, jest bardzo dobrze przygotowany. Po ukończeniu kursu można go wielokrotnie przerabiać i korzystać z materiałów. Myślę, ze rozwinął we mnie ciekawość kultury hiszpańskiej oraz dał motywację do dalszej nauki.”

- “Bardzo dziękuję za kurs, było super, polecam zdecydowanie.”

- “Dziękuję bardzo za czas, który spędziłam na kursie.”

- “Mogłam być na każdych zdjęciach , nawet podróżując po świecie.”

- “Duże zróżnicowanie form materiałów do nauki.”

- “Prowadząca Małgosia ciepła, ciesząca się wykonywaną pracą i bardzo cierpliwa. Bardzo prosto przekazywała wiedzę. Dziękuję. To był mój pierwszy kurs online i okazał się super, lepszy od kursów stacjonarnych.”

- “Przydatny, ciekawy, mobilizujący.”

- “Przygoda, nowe wyzwanie, motywacja do nauki.”

- “Bardzo dziękuję za zaangażowanie i przemiłą atmosferę!”

- “Polecam prowadzącą.”

- “Super atmosfera i sposób prowadzenia zajęć i przekazywania wiedzy.”

- “Konkretnie i na temat - bez zbędnych rzeczy. ”

Poznaj sekret wielojęzycznych poliglotów
i naucz się języka łatwo i skutecznie!

Buenas, nazywam się Małgorzata Kaszubska i poprowadzę dla Ciebie kurs, dzięki któremu przyswoisz język hiszpański naturalnie i po 3 miesiącach poradzisz sobie w typowych, życiowych sytuacjach. Jestem magistrem filologii hiszpańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego (specjalizacja nauczycielska), mówię biegle w języku hiszpańskim, włoskim oraz angielskim, znam podstawy języka niemieckiego oraz arabskiego. Na YouTube, Facebooku oraz Instagramie 'Hiszpański Zapytaj Poliglotę' codziennie publikuję ciekawe i przydatne zwroty w języku hiszpańskim. Tworzę kursy języka hiszpańskiego w aplikacji 'Język w 15 Minut', wraz z Kamilem przygotowałam ebook 'Hiszpański w Podróży'. Od stycznia 2022 prowadzę intensywny kurs 'Hiszpański w 3 miesiące', na który serdecznie Cię zapraszam!

Kurs jest prowadzony metodą stworzoną przez Kamila Kaszubskiego, 8-języcznego poliglotę, tłumacza, trenera językowego, autora książki do nauki niemieckiego. Dzięki unikalnym, praktycznym metodom, Kamil pomógł setkom osób nauczyć się języka obcego, w tym osobom, które myślały, że są trudnymi przypadkami, a które dzisiaj mówią po hiszpańsku i w innych językach. Kamil prowadzi audycję 'Zapytaj Poliglotę', którą na YouTube subskrybuje ponad 55 000 osób.

Przeczytaj, co o kursie napisali absolwenci:

“Na kurs 'Hiszpański w 3 Miesiące' trafiłam w internecie. Miałam obawy co do nauczania online, ale nie żałuję, że zdecydowałam się taka formę nauki. Lekcje prowadzone w swobodnej i miłej atmosferze. Szeroka gama materiałów dodatkowych, przeróżne ćwiczenia językowe oraz życzliwe podejście Małgosi do kursantów Z czystym sumieniem polecam zapytajpoliglote.pl .”

Lidka, uczestniczka kursu

“Wybrałam Gosię i 'Hiszpański w 3 miesiące' i to była super zabawa i super nauka. Znajdziecie tu wszytko: rozmowy po hiszpańsku, audio, filmiki, powtórki, notatki z których wyszła spora książeczka... Jest fachowa pomoc w hiszpańskich zawiłościach... Ale wiecie co, hiszpański jest fajny! Uwielbiam się go uczyć, widzę efekty a cały spędzony czas na kursie był Super Hiper Mega magiczny. Dziękuję, szczerze polecam kurs, bo działa!”

Aleksandra, uczestniczka kursu

“Witam. Właśnie zakończył się mój 3 miesięczny kurs języka hiszpańskiego z "Zapytaj Poliglotę". Super kurs! Uczy od podstaw słownictwa, gramatyki, w zakresie jaki jest najbardziej przydatny w praktyce. Przygotowuje do samodzielnej podróży do Hiszpanii. Polecam wszystkim. Czekam na kontynuację kursu z wielką niecierpliwością.”

Basia, uczestniczka kursu

“Hiszpański w 3 miesiące" to pierwszy w życiu, czyli od 68 lat kurs, który dał mi tak wiele. Po pierwsze: niesamowita Prowadząca- Małgorzata Kaszubska. Pasjonatka języka i nauczania, oddana Studentom, profesjonalna i konkretna, niesamowicie motywująca do nauki poprzez zachętę, wsparcie, docenienie, podziękowanie za dobrą lub mniej dobrą wypowiedź. Uśmiech na ustach Małgorzaty to panaceum na obawę o popełnienie błędu czy niewiedzę. Po drugie: bardzo dobrze poukładany program zajęć. Wiele przykładów, wiele unikalnych materiałów dostępnych on-line w trybie 24/7 w dowolnym miejscu świata. Po trzecie: konsultacje w sprawie wątpliwości, odpowiedzi na wiadomości- przez 7 dni w tygodniu. Po czwarte dodatkowe wskazówki- webinary o tym, jak skutecznie się uczyć. Małgorzato! Muchisimas gracias, una vez más.”

Janusz, uczestnik kursu

“To moja pierwsza przygoda z hiszpańskim, a Gosia jest moją pierwszą profesorą tego języka. Sprawiła, że jeszcze bardziej chcę rozwijać naukę tego języka. Zagadnienia podejmowane w trakcie kursu są tak dobrane, aby móc swobodnie komunikować się z innymi ludźmi, a nie kuć bezmyślnie gramatykę i słówka. Gosia wielokrotnie powtarzała, że mamy uczyć się gotowych zdań, a nie samych słówek. To bardzo pomaga w nauce, rozwija wyobraźnię i spokojnie pozwala na swobodne budowanie samemu nowych zdań. Dodatkowo w lepszym zrozumieniu języka pomagają prezentacje Gosi "Un momento por favor", które świetnie uzupełniają lekcje. Dlatego jeśli ktoś się zastanawia, czy podjąć wyzwanie, moja odpowiedź brzmi: ¡Por supuesto que sí!😊¡Cruzo los dedos!”

Joanna, uczestniczka kursu

“Już po pierwszej lekcji wiedziałem, że dobrze zrobiłem zapisując się na ten kurs.
Przede wszystkim, Małgosia bardzo naturalnie wprowadziła odpowiednią atmosferę. Było luźno, czasami wesoło, ale tez musieliśmy być skoncentrowani i zaangażowani w temat lekcji. Materiału do nauki było raz mniej, raz więcej , ale generalnie był co robić pomiędzy lekcjami, zwłaszcza, że każda lekcja zaczynała się powtórką ostatniej. Myślę, że gramatyka którą poznałem pozwoli mi porozumiewać się z Hiszpanami w stopniu, który mnie zadowoli. Na kursie zdobyłem bardzo dobrą podstawę, którą teraz muszę utrwalić i poszerzyć słownictwo. Gosia - bardzo dziękuję. Chętni do nauki - polecam.”

Wiesław, uczestnik kursu

“Małgosiu, kurs był bardzo intensywny, ale prowadzony przez Ciebie, był naprawdę przyjemnością. To było jak spotkania z grupą znajomych, którzy postanowili nauczyć się hiszpańskiego. Gramatyka podana w sposób jasny, taki który ułatwia przyswojenie wszystkich niuansów. Zastosowanie nowego materiału w zdaniach i codziennych sytuacjach życiowych. Kurs polecam wszystkim, którzy chcą uczuć się hiszpańskiego, gdyż spełnia on swoje zadanie w stu procentach. Pozdrawiam serdecznie.”

Urszula, uczestniczka kursu

“ 'Hiszpański w 3 miesiące' - już sama nazwa świadczy, że będzie on kursem intensywnym. Małgosia w bardzo przystępny sposób tłumaczy i przedstawia podstawy języka. Prowadzi naukę zgodnie z metodą, która jest bardzo skuteczna. Lekcje są przyjemne, zachęcają do aktywności, motywują do nauki języka. Małgosia jest bardzo zaangażowana i można liczyć na jej wsparcie. Po zakończeniu kursu potrafię wypowiedzieć się w podstawowych tematach. Gdybym miała zapisać się na kurs, zrobiłabym to ponownie.”

Magdalena, uczestniczka kursu

“Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w kursie "Hiszpański w 3 miesiące". Kiedy zaczynałam, znałam tylko kilka słów po hiszpańsku. Dziś potrafię tworzyć całe zdania, umiem wypowiedzieć się na podstawowe tematy, a także czuję motywację do dalszej nauki. Kurs zapewnił mi solidne podstawy w trzy intensywne miesiące nauki . Dodatkowo atmosfera była cudowna, a Gosia zawsze zarażała całą grupę swoją energią i entuzjazmem.”

Agnieszka, uczestniczka kursu

“Bardzo dziękuję za super kurs! Obiecuję dalej się uczyć na bazie naszych notatek , nagrań i wszystkiego co nam przekazałaś Małgosiu na zajęciach i na naszej grupie. Dziękuję wszystkim współuczestnikom i życzę powodzenia w nauce hiszpańskiego i w życiu! Pozdrawiam, Buena suerte!”

Romana, uczestniczka kursu

“Bardzo dziękuję . Nie mogłam uczestniczyć w lekcjach na żywo, ale pilnie odsłuchałam każdą nagraną lekcję. Bardzo dziękuję za tak dużą ilość materiału, za włożoną pracę i zaangażowanie . Dało mi to dużo motywacji do dalszej nauki. Pozdrawiam.”

Iwona, uczestniczka kursu

“Polecam z czystym sumieniem , naukę języka. Przemiła atmosfera, super ludzie w grupie. Trzy miesiące minęły jak jeden dzień. Łatwy dostęp do materiałów. Małgosia uczy i dzieli się swoim doświadczeniem. Wszystkim znajomym już polecam naukę Hiszpańskiego u Małgosi.”

Agnieszka, uczestniczka kursu

“Polecam z całego serca ❤️💛❤️Zupełnie przypadkiem trafiłam na „Zapytaj Poliglotę” Małgosię i Kamila, szukając inspiracji i pomysłu jak najlepiej będzie się uczyć hiszpańskiego. Te ich krótkie filmiki językowe zachęciły mnie już dostatecznie, a do tego kurs „Hiszpański w 3 miesiące” skrojony jakby na moje potrzeby. To są ludzie oddani swojej pracy jak misji. Niezwykle skrupulatnie przygotowane materiały, profesjonalne prowadzenie kursu, wysoka kultura kontaktu z drugim człowiekiem. Dodatkowo najlepsza grupa jaka mogła mi się trafić 👭👭👬. Te trzy miesiące zleciały jak tydzień w super atmosferze, wytężonej pracy 🧗🏼‍♀️ i przy ciągłym wsparciu Małgosi. Polecam naprawdę każdemu i już czekam na ciąg dalszy.🤓🤗”

Dorota, uczestniczka kursu

“Powiem krótko ,zwięźle i na temat. 

Nic lepszego nie mogło mi się przytrafić odnośnie nauki języka hiszpańskiego z Panią Małgorzatą.
Lekcję prowadzone w przyjemnej atmosferze w bardzo sympatycznym gronie innych uczestników kursu
"Hiszpański w 3 miesiące".
Do dzisiaj jestem w niemałym szoku jak szybko i rzetelnie (oczywiście z przyjemnością) byłam w stanie wręcz pochłonąć ten cudowny język.

Jeszcze raz dziękuję Pani Małgorzato za wspaniałe 3 miesiące , pozdrawiam cieplutko i do zobaczenia (mam nadzieję) w innych kursach już na wyższym poziomie.”

Weronika, uczestniczka kursu

"Jestem mega zadowolona z kursu „Hiszpanski w 3 miesiące” i serdecznie polecam go wszystkim którzy zaczynają przygodę z j. hiszpańskim 🇪🇸.
Zajęcia prowadzone przez Małgosię są rewelacyjnie przygotowane pod względem merytorycznym i dydaktycznym. Praktyczna nauka języka pozwoliła mi na skorzystanie z własnych umiejętności w trakcie podróży do Hiszpanii jeszcze w trakcie trwania kursu.
Przemiła atmosfera na zajęciach powoduje, że chce się by lekcja trwała jak najdłużej🥰. W ciągu 3 miesięcy nauczyłam się dużo więcej niż w ciągu kilku miesięcy na zajęciach stacjonarnych. Bardzo żałuję, że ta przygoda dobiegła końca🙁 ale mam ogromną nadzieję, że jeszcze będzie okazja spotkać się na wyższych poziomach z Małgosią i innymi osobami z grupy ❤️ Muchas gracias ☺️"

Ania, uczestniczka kursu

“Kurs Hiszpański w 3 miesiące jest idealnym dla osób nie znających lub słabo znających ten język a chcących z różnych powodów szybko nauczyć się języka w stopniu podstawowym, aby móc porozumieć się w różnych sytuacjach jak np. na lotnisku, w restauracji, u lekarza itp. Kurs jest zorganizowany w formie webinaru, na którym widzą i słyszą się wszyscy uczestnicy. Prowadzony jest przez uroczą nauczycielkę Panią Małgorzatę Kaszubską, która w bardzo przystępnej, przyjaznej i wartkiej formie tłumaczy zawiłości tego języka. Jeśli ktoś opanuje zasób słów, zdań i reguł gramatycznych zawartych w tym kursie to na pewno będzie mógł porozumieć się w co najmniej podstawowym stopniu w języku hiszpańskim. Gorąco polecam,”

Ryszard, uczestnik kursu

“Brałam udział jednocześnie w dwóch kursach: hiszpański z Gosią oraz niemiecki z Kamilem. Z całą pewnością polecam Na kursach jest świetna atmosfera, każda kolejna lekcja to inny temat. Uczymy się potrzebny zwrotów. Aktualnie mieszkam w Niemczech i po zakończeniu kursu zaczęłam pewniej się komunikować. 

P.S. W tym roku wybieram się do Madrytu, mam nadzieję, że wykorzystam poznane zwroty Dziękuję Wam za świetnie spędzone 3 miesiące.”

Patrycja, uczestniczka kursu

“Zanim trafiłam na kurs do Małgosi, próbowałam uczyć się hiszpańskiego sama, z internetu, z różnych darmowych aplikacji. Niestety ogrom materiałów mnie przytłoczył. Ciężko było się zdecydować na konkretny kanał i przede wszystkim to wymaga wielkiej dyscypliny. Zawsze znalazła się wymówka żeby pouczyć się jutro 🙂 Dlatego zdecydowałam się na profesjonalny kurs "Hiszpański w 3 miesiące" i to był bardzo dobry wybór. Lekcje odbywają się na żywo 2 razy w tygodniu i już nie ma wymówek, bo po prostu szkoda ci przegapić lekcji na żywo, z których wynosi się najwięcej. Na lekcjach jest fajna atmosfera i nikt tam cię nie ocenia i nie krytykuje. Usystematyzowana nauka, każda lekcja przemyślana pod wieloma względami oparta na konkretnych sytuacjach życiowych. Małgosia z pasją, wielkim zaangażowaniem, gracją i elokwencją przekazuje wiedzę o języku hiszpańskim jaki i o kulturze, tradycjach oraz zwyczajach panujących w Hiszpanii. Dlatego z czystym sumieniem polecam kurs u Małgosi. Małgosiu, dziękuję to była przyjemność 🙂”

Edyta, uczestniczka kursu

Jak  przebiega  kurs 'Hiszpański w 3 miesiące':

1. Po zapisaniu się otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie w poniedziałki i czwartki otrzymasz link do platformy, na której będą odbywały się lekcje w grupie. Każda lekcja będzie trwała 60 minut. Nie musisz nic instalować.

2. Podczas wspólnych zajęć pomogę Ci wszystko zrozumieć i przejść od absolutnych podstaw do poziomu, na którym będziesz komunikować się po hiszpańsku w typowych, życiowych sytuacjach.

3. Po każdej lekcji otrzymasz dodatkowe materiały z praktycznymi zwrotami i słownictwem. Pomogą Ci one każdego dnia ćwiczyć umiejętność mówienia w języku obcym, rozumienia ze słuchu i czytania. W razie pytań mamy stały kontakt w grupie na Facebooku.

4. W nauce pomogą Ci przygotowane przez nas automatyczne fiszki, dzięki którym zapamiętasz na dłuuuuugo, nawet jeśli masz "słabą" pamięć. Wykorzystamy też specjalne nagrania stworzone przez rodzimych Hiszpanów do nauki wymowy i do osłuchania się z hiszpańskim. Nie musisz też robić notatek – po każdej lekcji otrzymasz PDF. Dodatkowo otrzymasz nagranie wideo z każdej lekcji.

5. Kurs trwa 3 miesiące (90 dni = 24 lekcje online w grupie + samodzielna nauka z dodatkowych materiałów), które zmienią Twoje życie! Do wszystkich materiałów masz dostęp przez 365 dni.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

- chcesz nauczyć się hiszpańskiego szybką i efektywną metodą 

i w krótkim czasie wejść na poziom komunikatywny, 

móc rozmawiać w drugim najczęściej używanym języku na świecie,


- uczysz się hiszpańskiego już jakiegoś czasu, 

jednak stoisz w miejscu i chciał(a)byś ruszyć naprzód pełną parą, poukładać sobie wiedzę i zacząć mówić,


- chcesz swobodnie komunikować się podczas podróży 

albo zamieszkać w hispanojęzycznym kraju, 

uwielbiasz hiszpańską kuchnię, kulturę, kino.

PODSUMOWUJĄC

Czego potrzebujesz:

- komputera, tabletu lub telefonu z głośnikami i mikrofonem (wystarczą słuchawki do telefonu), nie musisz mieć kamery (ale zachęcamy!),

- dostępu do internetu,

- uśmiechu, ja zajmę się resztą.

Prowadząca kurs: Małgorzata Kaszubska, mgr filologii hiszpańskiej

Cena za całość kursu: 24 lekcje oraz wszystkie dodatkowe materiały: 1097 zł przy wczesnej rezerwacji miejsca


Start najbliższej edycji: 15 STYCZNIA 2024

Zajęcia w poniedziałki i czwartki, 18:15 - 19:15.

Cena: do 31.12.23.: 1097 zł, od 1.01.24.: 1197 zł

Regulamin kursu od 8.01.2024

Masz pytania? Chcesz się zapisać?

Napisz do nas 🙂

Wypełnij formularz LUB wyślij mail na adres kamilkaszubski@zapytajpoliglote.pl

Copyright © 2023 Zapytaj Poliglote. Wszystkie prawa zastrzeżone.