Pobierz fragmenty naszych kursów i otrzymuj darmowe lekcje na mail. 

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
JEDYNA NA RYNKU GWARANCJA
NAUCZENIA SIĘ JĘZYKA OBCEGO.
Od początku do swobodnych rozmów z obcokrajowcami.
Bez stresu, zakuwania regułek i robienia notatek

Hej, nazywam się Kamil Kaszubski, nauczam ludzi mówić w językach obcych w ciągu od 4 do 8 miesięcy.

Jestem językoznawcą, tłumaczem i 7 języcznym poliglotą (mówię po polsku, angielsku, niemiecku, hiszpańsku, włosku, francusku i portugalsku w wersji brazylijskiej). 

Moją największą wartością dla Ciebie jest mój unikalny know-how, jak uczyć się języków szybko, jak w ciągu od 4 do 8 miesięcy z łatwością porozumiewać się za granicą, jak pokonać wszystkie trudności, nawet jak od 10 lat uczysz się bez skutku, masz słabą pamięć i straciłeś wiarę, że możesz nauczyć się języka.

"Metoda, która sprawia, że cały czas czujesz, że wygrywasz!"
Marek Guziak
Przedsiębiorca
Od pierwszej minuty nauki ZACZNIESZ MÓWIĆ W JĘZYKU OBCYM, nawet jak nie znasz jeszcze słów i MASZ BARIERĘ!
Nauczę Cię mówić poprawnie w naturalny sposób, BEZ ZAKUWANIA REGUŁEK GRAMATYCZNYCH.
GWARANTUJĘ Ci, że ze spotkania na spotkanie będziesz potrafił POWIEDZIEĆ więcej!

Pokażę Ci PRAKTYCZNY I PROSTY SYSTEM, dzięki któremu nauczyłem się kilku języków obcych i dzięki któremu KAŻDY może nauczyć się języka!

Obecnie dostępny jest kurs języka niemieckiego prowadzony online, w grupie. Więcej szczegółów znajdziesz  w zakładce ‘Kurs Niemieckiego’.

ZOBACZ CO MÓWIĄ INNI O METODZIE KODU POLIGLOTY

"Świetne lekcje i materiały - język sam wchodzi do głowy. Przydatne zwroty, sama praktyka i motywujący system. Taka nauka to przyjemność.

Teraz język pozwala mi współpracować z licznymi klientami z zagranicy. Z całego serca polecam każdemu, kto chce pokonać wszystkie trudności i nauczyć się mówić i rozumieć obcokrajowców w najkrótszym możliwym czasie!."
Maciek Milecki
Wielokrotny Mistrz Teakwon-do, Trener Personalny
"Pierwszy miesiąc intensywnej nauki hiszpańskiego z Kamilem przez Skype dał mi więcej niż miesiąc pobytu w Hiszpanii.

Kamil pokazał mi bardzo skuteczne i praktyczne metody nauki języka, pomógł zrozumieć najtrudniejsze elementy gramatyki jak subjuntivo, a przede wszystkim, w przeciągu kilku miesięcy, pomógł mi wyćwiczyć umiejętność mówienia w języku obcym i jego rozumienia ze słuchu. Niedawno wróciłem z wakacji z Hiszpanii, gdzie po raz pierwszy w życiu mogłem swobodnie porozumieć się z każdym. To uczucie jest bezcenne. Polecam!"
Matthias Bartthel
Przedsiębiorca, Niemcy
"Zanim zacząłem naukę z Kamilem miałem wątpliwości co do obiecywanych rezultatów. Jednak już pierwsze spotkanie, na którym z miejsca zacząłem w praktyczny sposób uczyć się mówienia po angielsku, dało mi pewność, że nie mogłem wybrać lepiej.

Kamil daje efekty, sprawia, że zamiast uczyć się teorii, uczę mówić się poprawnie i to przydatnych rzeczy zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Kamil gwarantuje sukces w nauce języka. Ogromna motywacja i skuteczność. Polecam!"
Krzysztof Korcz
Specjalista ds. Logistyki
Niemiecki w szkole i na tradycyjnych kursach wydawał się dla mnie językiem trudnym z mnóstwem gramatyki, która blokowała mnie w swobodnym porozumiewaniu się. Z polecenia znajomego zgłosiłam się do Kamila. I stało się, już po 2 miesiącach nauki z Kamilem rozmawialiśmy już po niemiecku.

Nauczyłam mówić się poprawnie, nie analizując przy tym gramatyki w głowie. Na pewno będę chciała nauczyć się jeszcze j. angielskiego, bo jeśli włożona praca przynosi efekty to sprawia mi to wielką satysfakcję! Polecam Kamila z jednego powodu, bo jest profesjonalistą, który indywidualnie podchodzi do każdego i naucza swoją metodą pod kątem posługiwania się językiem do tego co jest nam potrzebne, a nie zbędne."
Katarzyna Grądzka
Przedsiębiorca
"Wreszcie ktoś, kto od samego początku uczy MÓWIĆ, dba o dobrą wymowę i czyni gramatykę w pełni zrozumiałą i praktyczną bez trudnych regułek.

Dzięki Kamilowi pozbyłem się dystansu i strachu przed nauką języka i przestałem się zastanawiać, czy mi się uda, bo dziś mam pewność, że jestem na prostej drodze do płynności. Po każdym spotkaniu z Kamilem łatwiej jest mi dogadać się z gośćmi z Niemiec, którzy przyjeżdżają do mojego hotelu, ponieważ to, czego się uczymy jest dopasowane w pełni do moich potrzeb i branży, którą się zajmuję. Kamil zapewnia efekty i sprawia, że chce się człowiekowi uczyć języka.”
Kazimierz Konieczny
Właściciel Hotelu Kelman
"Po półtora roku uczęszczania na tradycyjny kurs wciąż nie mówiłem, po kilku miesiącach z Kamilem, siadam na naszych spotkaniach i rozmawiamy po angielsku.

Dwie rzeczy, które są dla mnie najważniejsze w nauce języka to motywacja i efekty. Praktyczna nauka mówienia z Kamilem sprawia, że z dnia na dzień jestem w stanie powiedzieć coraz więcej po angielsku, a to daje mi motywacje do dalszej nauki. Kamil sprawił, że nauka języka zaczęła kojarzyć mi się z relaksem i czymś ciekawym, a dzięki temu nowe słownictwo szybciej zapada mi w pamięć i łatwiej jest mi się skoncentrować. Kamil nauczy Cię języka, bez znaczenia na trudności, jakie możesz mieć - szczerze polecam."
Marek Guziak
Przedsiębiorca
"Wcześniej, jak zaczynałam naukę języka, dość szybko rezygnowałam, bo albo nie miałam czasu na dojazdy, albo zaczynało brakować mi motywacji do „odrabiania lekcji” samemu. Tym razem jest inaczej - Kamil podchodzi do każdego indywidualnie i pomógł mi rozwiązać moje trudności w nauce oraz pozbyć się bariery językowej.

Lekcje są fajne, ciekawe, motywują do wiary w swoje możliwości. Idealny sposób nauki jeśli dużo pracujesz i masz mało czasu. Ponadto Kamil przekazuje nie tylko język ale też wiele życiowych ciekawostek o kulturze i tradycjach danej kultury, które zdobył podczas pobytów w różnych krajach. Gorąco polecam!!!."
Alla Fesiuk
Kosmetyczka
"Zgłosiłem się do Kamila o pomoc w nauce języka niemieckiego. Chęć rozwijania się skłoniła mnie by skorzystać z jego pomocy. Zależało mi też na szybkich efektach. Po 2,5 miesiąca rozmawialiśmy po niemiecku przez całe godzinne sesję.

Kamil ma wiedzę oraz techniki, dzięki którym z dnia na dzień widziałem ogromne efekty, najtrudniejsze kwestie w języku stawały się dla mnie w pełni zrozumiałe i proste i po każdym spotkaniu byłem w stanie powiedzieć i zrozumieć więcej. Jeżeli się zastanawiacie czy warto - ja z czystym sumieniem mogę Wam polecić Kamila!"
Fabian Haniecki
Specjalista ds. Logistyki
"Lekcje z Kamilem pozwoliły mi przełamać barierę językową oraz sprawiły, że z lekcji na lekcje czuje się coraz swobodniej w mówieniu po angielsku.

Serdecznie polecam Kamila i jego system nauki, który pozwala wyćwiczyć umiejetność mówienia a nie „wałkowania” gramatyki jak na tradycyjnym kursie. "
Patrycja Chąchira
Prawnik
"Kamil Kaszubski jest profesjonalistą w każdym calu.

Jego podejście do nauki języków obcych jest nietypowe, a przede wszystkim praktyczne i niesamowicie skuteczne. Polecam!"
Joanna Kołek
Przedsiębiorca
"Kamil sprawił, że polubiłem niemiecki, miedzy innymi dlatego, że zamiast męczyć mnie tabelkami i nieregularnościami od samego początku zaczął uczyć mnie mówić w poprawny sposób.

Po kilku spotkaniach z Kamilem zacząłem już prowadzić pierwsze rozmowy w języku niemieckim i zyskałem pewność, że sobie poradzę. Zawsze chciałem mówić w innym języku i interesowała mnie przede wszystkim praktyka dająca efekty i z pomocą Kamila i jego systemu jestem w stanie każdego dnia powiedzieć więcej."
Marcin Szczepański
"W metodzie nauczania języków oferowanej przez Kamila najbardziej cenię sobie dwie rzeczy: w pełni indywidualne podejście, dopasowane do moich zainteresowań i wymagań (także czasowych), oraz nacisk na porozumiewanie się w języku obcym już od pierwszych lekcji.

Dzięki zaangażowaniu i nowatorskiej metodzie Kamila, nauka jest przyjemna i nie ma nic wspólnego z uczeniem się na pamięć długich list słówek czy tabel gramatycznych, a bardziej przypomina interesującą rozmowę z najlepszym znajomym. Jeśli ktokolwiek zastanawia się czy warto uczyć się z Kamilem, mogę jedynie zapewnić, że z całą pewnością TAK!"
Radosław Misiuk
Przedsiębiorca
"Szukałem sposoby, żeby nauczyć się języka szybko i skutecznie. Zwłaszcza, że obowiązki rodzinne i firmy, które prowadzę, zostawiają mi mało wolnego czasu

Nauka języka z Kamilem jest dokładnie tym, czego potrzebowałem - od pierwszych chwil zacząłem uczyć się mówić, zrozumiałem gramatykę i z każdym dniem potrafię więcej. Szczerze polecam jego praktyczny system, zwłaszcza jeśli podobnie jak ja jesteś zajętą osobą, liczą się dla Ciebie efekty i chcesz móc samodzielnie dogadać za granicą."
Marcin Orzechowski
Przedsiębiorca
"Najbardziej zależało na rozwoju umiejętności mówienia, a dzięki systemowi Kamila z lekcji na lekcję robię mierzalne postępy i potrafię powiedzieć coraz więcej.

Kamil dopasowuje materiał indywidualnie do Twoich potrzeb, daje Ci słowa, których potrzebowałeś do wypowiedzenia się, a których nie znałeś. Dodatkowo Kamil ma bardzo ciekawy i niezwykle efektywny sposób uczenia się przydatnego słownictwa, które dostajesz po lekcji. Sposobu na super skuteczne przyswojenie materiału nie zdradzę, dowiecie się po pierwszej odbytej lekcji;) Efekty gwarantowane!"
Michał Barczyk
Przedsiebiorca
"Taka nauka to coś zupełnie innego - praktyka, motywacja, profesjonalne podejście i system, dzięki któremu język staje się prosty i zrozumiały.

Kamil zmienia naukę języka w przygodę, podczas której zaczynasz rozumieć słowa, zdania i zaczynasz się naturalnie komunikować… w innym języku. Polecam!
Jena Mankovska
Trener personalny
"Nauka z Kamilem to prawdziwa przyjemność, a jego podejście i metody zupełnie różnią się od tego, co dzieje się na zwykłych kursach językowych.

Zamiast zakuwania – zrozumienie, zamiast stresu – motywacja i świetna atmosfera, zamiast teorii - praktyka. Polecam!"
Agnieszka Jońska
Właścicielka Firmy
Jak mogę Ci pomóc?

Dzieli Cię tylko krok przed rozpoczęciem przygody z szybką nauką języka!:)

Już dziś możesz zacząć naukę z ebookami ‘Angielski w Podroży’, ‘Hiszpański w Podróży’ oraz ‘Niemiecki w Podróży’.

Zbieramy zapisy na kurs ‘Niemiecki w 3 miesiące’.

Kila razy w roku udostępniamy program ‘Autostrada do Płynności’.


Koszyk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

50%

Tylko krok dzieli Cię od dołączenia do społeczności osób uczących się języka szybko. Gdzie wysłać bonusy?

100% bezpieczeństwa i za darmo. Klikając "odbierz" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności.

Masz pytania? Napisz do nas