Tym razem nauczysz się niemieckiego!

Kurs Niemiecki w 3 Miesiące: w zaledwie 3 miesiące przejdź od absolutnych podstaw do swobodnej komunikacji w typowych, życiowych sytuacjach.

Odkryj przyspieszony kurs języka – Niemiecki w 3 Miesiące. Podczas praktycznych lekcji online na żywo poznasz najprzydatniejsze słownictwo i zwroty do komunikacji, wyćwiczysz umiejętność mówienia i zrozumiesz z łatwością. 

Podczas kursu nauczysz się niemieckiego naturalnie, tak jak kiedyś polskiego – poprzez mówienie i słuchanie. Stopniowo zyskasz zrozumienie i swobodę wypowiedzi, zbudujesz poczucie pewności.

A to wszystko bez podręczników, tabelek i stresu. 

2 razy w tygodniu lekcje online na żywo

dzięki którym nauczysz się komunikacji w typowych życiowych sytuacjach, poznasz najważniejsze słownictwo, rozwiniesz umiejętność mówienia, rozumienia ze słuchu i czytania.

Interaktywne fiszki z przydatnymi zwrotami

dzięki którym zapamiętasz na dłuuugo - bez względu na swój wiek, nawet jeśli masz słabą pamięć, a dodatkowo notatki oraz pliki audio do ćwiczenia wymowy i osłuchiwania się.

Postępy, motywację i wsparcie

wspólnie pokonamy wszystkie trudności, przełamiesz blokadę i zyskasz pewność, że dasz radę. Masz moje wsparcie oraz stały kontakt w zamkniętej grupie na Facebook'u.

Roczny dostęp do lekcji i materiałów.

Nawet jeśli coś Ci wypadnie i nie zdążysz na lekcję, nagramy ją dla Ciebie. Będziesz mógł ją sobie odtworzyć, posłuchać jeszcze raz wyjaśnień i przypomnieć najważniejsze kwestie przez 365 dni.

Poznaj sekret wielojęzycznych poliglotów i naucz się języka łatwo.

Hej, nazywam się Kamil Kaszubski, jestem filologiem, tłumaczem i trenerem językowym. Możesz znać mnie z popularnej audycji o językach #Zapytaj Poliglotę, oglądanej przez ponad 49 000 osób, z telewizji, gdzie wyjaśniałem, jak każdy może nauczyć się języka (i jak ja sam zostałem 7 języcznym, poliglotą), czy z popularnych kursów do nauki języka. Dzięki unikalnym, praktycznym metodom pomogłem setkom osób nauczyć się języka obcego, w tym osobom, które myślały, że są trudnymi przypadkami, a które dzisiaj mówią po niemiecku i w innych językach.  

Poznaj opinie:

I więcej opinii:):

Jak wygląda kurs:

1. Po zapisaniu się otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie we wtorki i piątki otrzymasz link do platformy, na której będą odbywały się lekcje w małej grupie. Każda lekcja będzie trwała 60 minut.

2. Podczas wspólnych zajęć pomogę Ci wszystko zrozumieć przejść od absolutnych podstaw do poziomu, na którym będziesz  komunikować się po niemiecku w typowych, życiowych sytuacjach.

3. Po każdej lekcji otrzymasz ode mnie dodatkowe materiały z praktycznymi zwrotami i słownictwem (notatki, audio, fiszki)Pomogą Ci one każdego dnia ćwiczyć umiejętność mówienia w języku obcym, rozumienia ze słuchu i czytania

4. W nauce pomogą Ci przygotowane przez nas automatyczne fiszki, dzięki którym zapamiętasz na dłuuuuugo, nawet jeśli masz słabą pamięć. Wykorzystamy też specjalne nagrania stworzone przez rodzimych Niemców do nauki wymowy i do osłuchania się z Niemieckim. Nie musisz też robić notatek – po każdej lekcji otrzymasz PDF 🙂

5. Kurs trwa 3 miesiące (90 dni = 24 lekcje online w grupie + samodzielna nauka z dodatkowych materiałów), które zmienią Twoje życie! Do wszystkich materiałów masz dostęp przez 365 dni.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

  • zaczynasz naukę niemieckiego, chcesz jednak zrobić szybkie postępy i w krótkim czasie wejść na poziom komunikatywny
  • uczysz się niemieckiego już jakiegoś czasu, jednak stoisz w miejscu i chciał(a)byś ruszyć naprzód pełną parą, poukładać sobie wiedzę i zacząć mówić
  • jeśli gramatyka wydaje Ci się trudna – dzięki temu kursowi i wspólnej nauce zobaczysz jak łatwa i skuteczna może być nauka tego języka

Podsumowując

Czego potrzebujesz: komputera (ewentualnie tablet lub telefon) z głośnikami i mikrofonem – wystarczą słuchawki jak do telefonu (nie musisz mieć kamerki ale zachęcamy!), internetu, uśmiechu 🙂 – ja zajmę się resztą.
…………………………………………………………..
Cena za całość kursu, 24 lekcje: 1497
O kolejnej edycji poinformujemy w styczniu 2023.
 

W oczekiwaniu na kolejną edycję zapraszamy do nauki z aplikacją ‘Język w 15 minut’: https://jezykw15minut.pl/de

Masz pytania? Chcesz się zapisać? Napisz do nas:) kamilkaszubski@zapytajpoliglote.pl

O kolejnej edycji poinformujemy w styczniu 2023.

W oczekiwaniu na kolejną edycję zapraszamy do nauki z aplikacją 'Język w 15 minut': https://jezykw15minut.pl/de

Koszyk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

50%

Tylko krok dzieli Cię od dołączenia do społeczności osób uczących się języka szybko. Gdzie wysłać bonusy?

100% bezpieczeństwa i za darmo. Klikając "odbierz" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności.

Masz pytania? Napisz do nas